WYNIKI Mistrzostw Polski Juniorów, Bydgoszcz 5-8 sierpnia 2021

WYNIKI Mistrzostw Polski Juniorów, Bydgoszcz 5-8 sierpnia 2021

Przedstawiamy wyniki Mistrzostw Polski Juniorów, Bydgoszcz 5-8 sierpnia 2021

MPJ Bydgoszcz 2021_

Zwycięzcy poszczególnych finałów:

Mistrzostwa Polski Juniorów W Kajakarstwie Klasycznym
K1 200m Juniorów FINAŁ A
1. KAJDANEK Jarosław KS Energetyk Poznań 00.36.847
2. WALULIK Mikołaj AKS Sparta Augustów 00.37.647
3. ŁAPCZYŃSKI Antoni KST Włókniarz Chełmża 00.38.281

K1 500m Juniorów FINAŁ A
1. KAJDANEK Jarosław KS Energetyk Poznań 01.47.487
2. ŁAPCZYŃSKI Antoni KST Włókniarz Chełmża 01.48.240
3. WALULIK Mikołaj AKS Sparta Augustów 01.48.610

K-1 5000m Juniorów
1. JANUSZ Dawid MKS Czechowice-Dziedzice 21.49.389
2. TRACZEWSKI Kacper KS Victoria Sztum 22.02.597
3. JOKIEL Krzysztof UMKS Zryw Wolsztyn 22.05.351

K-2 200m Juniorów
1. AKS Sparta Augustów 00.35.731
2. KS Energetyk Gryfino 00.36.816
3. KOPERSKI Tomasz KS Posnania Poznań 00.36.927
    WALKOWIAK Wiktor

K-2 500m Juniorów
1. MKS Czechowice-Dziedzice 01.38.978
2. KOPERSKI Tomasz KS Posnania Poznań 01.41.919
    PIETRZAK Mateusz
3. KS GPower Gorzów 01.43.736

K-2 1000 Juniorów FINAŁ A
1. UKS Silvant Kajak Elbląg 03.36.263
2. JANISZEWSKI Tomasz KS Energetyk Poznań 03.27.326
    KAJDANEK Jarosław
3. KS Energetyk Gryfino 03.32.488

K-2 1000m Juniorek
1. KS Spójnia Warszawa 04.00.385
2. CWZS Zawisza SK Bydgoszcz 04.06.117
3. ALEKSANDROWICZ Weronika KS Energetyk Poznań 04.10.309
    KLEMCZAK Oliwia

K-2 5000m Juniorek
1. CWZS Zawisza SK Bydgoszcz 23.02.166
2. MRKS Gdańsk 23.05.502
3. HOFFMANN Joanna KS Posnania Poznań 23.24.426
    KOŁODZIEJCZAK Zuzanna

K-4 500 Juniorek
1. KST Włókniarz Chełmża 01.50.502
2. ALEKSANDROWICZ Weronika KS Energetyk Poznań 01.51.897
    DOBROWOLSKA Jadwiga
    JACKOWSKA Weronika
    KLEMCZAK Oliwia
3. CWZS Zawisza SK Bydgoszcz 01.52.255

C-1 200m Juniorek
1. BRAUN Amelia CWZS Zawisza SK Bydgoszcz 00.50.942
2. FECHNER Luiza KS Posnania Poznań 00.51.419
3. LACH Kaja SKS Cresovia Białystok 00.52.602

C-1 500m Juniorek
1. BRAUN Amelia CWZS Zawisza SK Bydgoszcz 02.30.304
2. FECHNER Luiza KS Posnania Poznań 02.32.546
3. GLAESER Aleksandra KS Posnania Poznań 02.34.214

C-2 500m Juniorek
1. FECHNER Luza KS Posnania Poznań 02.13.153
    SEYDLEWICZ Karolina
2. KORDALSKA Oliwia CWZS Zawisza SK Bydgoszcz 02.14.106
BRAUN Amelia
3. CZAJKOWSKA Anna KS Posnania Poznań 02.26.243
    GLAESER Aleksandra

C-1 5000m Juniorów
1. MICHALAK Gracjan KKS Nowa Sól 24.30.330
2. WILGA Eryk KS Warta Poznań 24.42.122
3. WAKSAMŃSKI Wojciech MOSM Tychy 25.30.920

C-2 500 Juniorów
1. CWZS Zawisza SK Bydgoszcz 01.52.776
2. NOWICKI Jakub KS Posnania Poznań 01.57.683
    SOBCZAK Szymon
3. KUJAWA Piotr KS AZS-AWF Poznań 01.58.776
    KUKUŁA Alan

C-2 1000m Juniorów
1. CWZS Zawisza SK Bydgoszcz 03.50.323
2. NOWICKI Jakub KS Posnania Poznań 03.56.089
    SOBCZAK Szymon
3. OKSW Olsztyn 04.00.157

C-2 5000m Juniorów
1. NOWICKI Jakub KS Posnania Poznań 22.58.550
    SOBCZAK Szymon
2. OKSW Olsztyn 23.21.862
3. WTS Astoria Bydgoszcz 23.46.254

Punktacja drużynowa Mistrzostw Polski Juniorów
1. CWZS Zawisza SK Bydgoszcz 204
2. KS Posnania Poznań 196
3. KST Włókniarz Chełmża 114
4. MKS Czechowize-Dziedzice 86
5. KS Energatyk Poznań 79