wyniki  XVIII Memoriału im. Andrzeja Kulczaka, Ranking WZKaj Młodzików i Dzieci

wyniki  XVIII Memoriału im. Andrzeja Kulczaka, Ranking WZKaj Młodzików i Dzieci

Wielkopolski Związek Kajakowy ma zaszczyt zaprezentować wyniki  XVIII Memoriału im. Andrzeja Kulczaka, Ranking WZKaj Młodzików i Dzieci. Regaty odbyły się na plaży miejskiej w Pamiątkowie 18.06.2022r.

WYNIKI Kulczak 2022

Poniżej prezentujemy zwycięzców poszczególnych konkurencji:

K1 500m M jm

1  BEDNAREK Antoni                 06-05-01 KS Posnania Poznań

2  WAWRZYNIAK Jan                   06-10-10 KS Posnania Poznań

3  TOMIDAJEWICZ Tymon            06-04-25 KS AZS-AWF Poznań

 

K2 500m M jm

1  BEDNAREK-WAWRZYNIAK                         KS Posnania Poznań

2  PŁÓCIENNIK-RASZEJA                          KS Posnania Poznań

3  PRZYBYŁA-NIEBORAK                            UMKS Zryw Wolsztyn

 

C1 500m M jm

1  GEHRKE Mateusz                   07-06-18 UKS Kopernik Bydgoszcz

2  SZYMANOWSKI Adam                07-12-30 KS AZS-AWF Poznań

 

K1 500m OPEN M

1  RZEPCZYŃSKI Dominik           99-04-19 KS AZS-AWF Poznań

2  WORONKIEWICZ Aleksander    05-02-25 KS AZS-AWF Poznań

3  JASTRZĄB Kacper                 05-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn

 

K2 500m M dz

1  NIEGOLEWSKI-WLASZCZYK                      UKS Zalew Jerzykowo

2  BALCER-LORENZ                                  UMKS Zryw Wolsztyn

3  SOBCZAK-KUBIAK                                 KS Posnania Poznań

 

C1 500m M dz

1  MIŚKIEWICZ Wojciech           10-06-19 KS Posnania Poznań

2  RATAJCZAK Kacper                10-01-30 KS Posnania Poznań

 

C2 500m M dz

1  MIŚKIEWICZ-RATAJCZAK                       KS Posnania Poznań

2  SLASTNIKOV-                                      KS Posnania Poznań

 

C1 1000m M mł 2008

1  STANEK Kacper                    08-03-21 KS Warta Poznań

2  RUSIECKI Maurycy                08-05-02 KS Warta Poznań

3  BASHOV Maksym                    08-07-02 KS Posnania Poznań

 

C1 1000m M mł 2009

1  OWCZARZ Brajan                   09-03-01 KS Warta Poznań

2  KNOSALA Szymon                   09-01-01 KS Warta Poznań

3  GRYGIEL Szymon                   09-10-29 KS Posnania Poznań

 

C2 500m M mł

1  RUSIECKI-STANEK                               KS Warta Poznań

2  BASHOV-ZAKRZEWICZ                            KS Posnania Poznań

3  KNOSALA-OWCZARZ                               KS Warta Poznań

 

K1 1000m M dz 2010

1  NIEGOLEWSKI Stanislaw        10-05-11 UKS Zalew Jerzykowo

2  WARDOWICZ Jakub                 10-10-10 UKS Błyskawica Rokietnica

3  LORENZ Wojciech                 10-10-12 UMKS Zryw Wolsztyn

 

K1 1000m M dz 2011

1  DORNIAK Olaf                      11-01-01 UKS COPAL Trzcianka

2  KOLCZYŃSKI Krystian           11-11-10 UKS Kopernik Bydgoszcz

3  BOBEŁ Piotr                        11-01-01 KS Posnania Poznań

 

K1 1000m M mł 2008

1  KAŹMIERCZAK Mikołaj           08-04-12 UMKS Zryw Wolsztyn

2  KOWALSKI Mateusz                08-06-24 UKS Kopernik Bydgoszcz

3  SZREDER Kamil                    08-03-07 UKS Kopernik Bydgoszcz

 

K1 1000m M mł 2009

1  DERDA Jakub                        09-09-16 UKS Zalew Jerzykowo

2  WAJS Eryk                           09-07-07 UMKS Zryw Wolsztyn

3  RUREK Fabian                      09-01-12 UKS Zalew Jerzykowo

 

K1 500m M dz 2012 i młodsi

1  ADAMCZYK Antoni                 12-10-13 KS Posnania Poznań

2  KONIECZNY Piotr                 12-09-02 UKS Zalew Jerzykowo

3  WITKOWSKI Maksymilian        12-11-13 UKS Zalew Jerzykowo

 

K2 500m M mł

1  KAŹMIERCZAK-KRAWCZYK                       UMKS Zryw Wolsztyn

2  KOWALSKI-SZREDER                              UKS Kopernik Bydgoszcz

3  DERDA-KLIMKIEWICZ                            UKS Zalew Jerzykowo

 

K1 500m K jm

1  LOBA Wiktoria                    07-05-18 KS Posnania Poznań

2  MIKOŁAJCZAK Marianna         06-01-01 KS AZS-AWF Poznań

3  SZUCHNIK Natalia                06-01-28 KS Posnania Poznań

 

K2 500m K jm

1  LOBA-SZUCHNIK                                  KS Posnania Poznań

2  MIKOŁAJCZAK-WORONKIEWICZ                 KS AZS-AWF Poznań

3  HOFMAN-JOKIEL                                  UMKS Zryw Wolsztyn

 

K2 500m K dz

1  PAŃCZYSZYN-SZCZEPANIAK                    UMKS Zryw Wolsztyn

2  NALEWAJEK-ROGUSKA                            UKS COPAL Trzcianka

3  DARMETKO-KŁOBUS                               UKS Zalew Jerzykowo

 

K1 300m Masters

1  DAWID Wardowicz                 83-01-01 niestowarzyszony

2  ANDRZEJEWSKI Blazej           81-09-15 UKS Pamiątkowo

3  WITEK Mateusz                    83-01-01 KS AZS-AWF Poznań

 

C1 500m K dz

1  KOWALSKA Eliza                   10-11-14 UKS Kopernik Bydgoszcz

2  OZDARSKA Amelia                 10-03-07 UKS Kopernik Bydgoszcz

 

C1 500m K mł

1  NOWAK Sandra                      09-06-10 KS Warta Poznań

2  RASSAK Martyna                   09-09-20 KS Warta Poznań

3  BOGUŚ Maja                         09-09-19 KS AZS-AWF Poznań

 

C2 500m K mł i dz

1  NOWAK-RASSAK                                    KS Warta Poznań

2  BOGUŚ-SIKORA                                    KS AZS-AWF Poznań

3  KOWALSKA-OZDARSKA                            UKS Kopernik Bydgoszcz

 

K1 1000m K dz

1  PAŃCZYSZYN Antonina           10-10-04 UMKS Zryw Wolsztyn

2  NALEWAJEK Magda                 10-11-29 UKS COPAL Trzcianka

3  KŁOBUS Paulina                   10-10-21 UKS Zalew Jerzykowo

 

K1 1000m K mł

1  KOWALSKA Martyna                09-01-07 UMKS Zryw Wolsztyn

2  SZCZEPANIAK Natalia           08-05-18 UMKS Zryw Wolsztyn

3  ZABEL Sandra                      08-01-20 UKS Kopernik Bydgoszcz

 

K1 500m OPEN K

1  WALIGÓRA Weronika              02-07-08 KS AZS-AWF Poznań

2  KUBIS Oliwia                      04-05-07 KS AZS-AWF Poznań

3  KUBIAK Matylda                   04-09-16 KS Warta Poznań

 

K1 200m K dz 2012 i młodsze

1  SZYMBORSKA Hanna                12-03-16 UKS Pamiątkowo

2  WINIECKA Maja                    12-09-11 UKS Pamiątkowo

3  SZCZEPANIAK Alicja            12-05-19 UMKS Zryw Wolsztyn

 

K2 500m K mł

1  TOMYS-KOWALSKA                                 UMKS Zryw Wolsztyn

2  ZAWACKA-WIŚNIEWSKA                          UKS Kopernik Bydgoszcz

3  GARBATOWSKA-SZYMKOWIAK                    KS Posnania Poznań