28 OOM MP Juniorów Młodszych, MP Juniorów w Sprincie Kajakowym, 21 Mistrzostwa Polski Młodzików

28 OOM MP Juniorów Młodszych, MP Juniorów w Sprincie Kajakowym, 21 Mistrzostwa Polski Młodzików

Wielkopolski Związek Kajakowy, jak gospodarz regat serdecznie zaprasza na 28 Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Mistrzostwa Polski Juniorów w kajakarstwie klasycznym oraz 21 Mistrzostwa Polski Młodzików, które zostaną rozegrane na torze regatowym Malta w Poznaniu, w dniach 28-31.07.2022 r.

Organizatorami są: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Małopolski Związek Stowarzyszeń Kultury Fizycznej i Polski Związek Kajakowy w Warszawie.

ZAPOWIEDŹ OOM i MPJ: 28VII_ZAPOWIEDZ_Poznan_OOM

ZAPOWIEDŹ MPMł: 6. 21 MP młodzików Poznań

Przypominamy, że zgłoszenia imienne należy dokonać w terminie do 18.07.2022 r. do godz. 23:59 poprzez system elektroniczny, który zostanie uruchomiony na stronie internetowej PZKaj pod adresem http://pzkaj.domtel-sport.pl/

Koszty zakwaterowania i wyżywienia uczestników OOM dla 216 zawodników, zakwalifikowanych podczas Regat Eliminacyjnych Juniorów, pokrywa Organizator. Lista miejsc przydzielonych dla poszczególnych klubów znajduje się TU: 28VII_LISTA_Poznan

Koszty udziału zawodników, którzy nie będą zakwalifikowani do puli 216 miejsc, pokrywają organizacje zgłaszające. Koszty uczestników Mistrzostw Polski Juniorów są takie same jak dla uczestników OOM i pokrywają je również organizacje zgłaszające, we własnym zakresie dokonują rezerwacji miejsca zakwaterowania i wyżywienia. Zamówienie można składać na e-mail: wzkaj@wp.pl w terminie do 22.07.2022 r. 

UWAGA: Przesyłając zamówienia na zakwaterowanie z wyżywieniem należy wskazać wszystkie osoby z klubu, również te objęte dofinansowaniem.  Prosimy aby na liście zawodników zaznaczyć osoby z listy 216 osób. Organizator obciąży kluby TYLKO za osoby nie objęte dofinansowaniem.

Dofinansowanie z listy 216 zawodników dotyczy tylko zawodników zakwaterowanych w hotelach zaprezentowanych przez Organizatora (lista Hoteli w Zapowiedzi).

 

 

Archiwa