Potrzebna winda dla Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum oraz Ośrodka Leczniczo-Rehabilitacyjnego „Zawsze Razem”

Potrzebna winda dla Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum oraz Ośrodka Leczniczo-Rehabilitacyjnego „Zawsze Razem”

Sportowcy zawsze pomagali potrzebującym.

 

bez tytułu3_1Tym bardziej miło nam poinformować,  że w poniedziałek 29 września zawodnik KS Stomil Poznań - Vincent Słomiński złożył wizytę w Niepublicznej Szkole Podstawowej i Gimnazjum oraz Ośrodku Leczniczo-Rehabilitacyjnym „Zawsze Razem”.

Po tegorocznych sukcesach sportowych znalazł również czas na  pomoc osobom niepełnosprawnym i odpowiedział na apel o wsparcie szkoły w konkursie grantowym, dzięki któremu szkoła może otrzymać fundusze na windę.  Mamy nadzieję, że uda się i dzieci na wózkach inwalidzkich nie będą musiały być codziennie wnoszone przez wychowawców na wyższe piętra.

http://wtkplay.pl/video-id-13523-wywinduja_szkole_dla_windy

Marzeniem szkoły jest instalacja windy osobowej dla uczniów i pacjentów poruszających się w większości na wózkach. Fundacja Aviva prowadzi cykliczny konkurs grantowy „To dla mnie ważne”, którego celem jest wspieranie inicjatyw społecznych. Projekty najbardziej wartościowe, które zyskają duże poparcie społeczne, mogą liczyć na wsparcie w postaci grantów.

Pomóc możemy my wszyscy o co gorąco zabiegamy!
Po obejrzeniu filmiku będziecie wiedzieli, że ta winda jest naprawdę potrzebna i zagłosujecie razem z nami!

Jak zagłosować? Nic prostszego!
1. Wejdź na stronę https://todlamniewazne.pl/inicjatywa,647,winda-dla-uczniow-i-malutkich-p...
2. Kliknij GŁOSUJ i wpisz swój adres email i kod pocztowy
3. Otrzymasz w mailu link, który należy kliknąć, aby potwierdzić oddanie głosu.
4. Przekaż tą informację jak największej liczbie osób! Niech też zagłosują!

I najważniejsze - głosować możesz codziennie!