Medale Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego rozdane

Medale Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego rozdane

Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła kajakarzom, którzy dziś w sobotę 21 września na zakończenie lata rywalizowali na poznańskiej Malcie w ramach Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego. W imprezie, której organizatorem jest WZKaj wystartowało niemal 460 zawodników z 20 klubów (wśród nich m.in. kajakarze z Niemiec i Mołdawii). W sumie rozdano 43 komplety medali. A oto zwycięzcy poszczególnych konkurencji:

K2 500m młodziczek - Zofia Więcławska/ Barbara Zdrojewska (KST Włókniarz Chełmża)

K2 500m dzieci - Mikołaj Kaźmierczak/ Mateusz Majza  (UMKS Zryw Wolsztyn)

C2 500m dzieci - Wiktor Zaborowicz/ Adam Spych (KS AZS-AWF Gorzów)

K4 500m dzieci - Julia Bosiacka/ Dorota Rudzińska/ Maria Wasielewska/ Maja Sipa (MOSW Choszczno)

C1 200m dzieci - Maja Górska ( KST Włókniarz Chełmża)

K2 500m dzieci - Paulina Pempera/ Róża Wójcik  (UKS COPAL Trzcianka)

C1 500m dzieci - Mateusz Augustyniak (KS AZS-AWF Gorzów)

C2 500m juniorów mł. - Michail Kulchak/ Stanisław Banaru (SSSCJO Balti)

C1 500m młodzików – Marceli Krawiec (KS Warta Poznań)

C1 500m juniorów - Kacper Bogajczyk (KS AZS-AWF Poznań)

K1 500m dzieci - Martyna Werner (KST Włókniarz Chełmża)

K1 500m młodzików - Thomas Scibilia (KS Posnania Poznań)

C1 500m juniorów mł. - Piotr Kujawa (KS AZS- AWF Poznań)

C1 500m seniorów - Łukasz Witkowski (KS Posnania Poznań)

K1 500m juniorek mł. - Lena Kosmaczewska (KS AZS- AWF Poznań)

K1 500m juniorów mł. - Jarosław Kajdanek (KS Energetyk Poznań)

K2 500m juniorek - Weronika Aleksandrowicz/ Natalia Wojciechowska (KS Energetyk Poznań)

C2 500m młodzików - Krystian Kubica/ Marceli Krawiec (KS Warta Poznań)

K4 500m młodziczek - Julia Ziółkowska/ Oliwia Ziółkowska/ Klaudia Górzyńska/ Barbara Zdrojewska (KST Włókniarz Chełmża)

K1 500m juniorów - Jan ole Prager (Niemcy)

C1 500m juniorek - Luiza Fechner (KS Posnania Poznań)

C2 500m juniorów - Kacper Bogajczyk / Szymon Szczepaniak (KS AZS-AWF Poznań)

C1 500m juniorek mł - Karolina Seydlewicz (KS Posnania Poznań)

K2 500m seniorów - Dominik Rzepczyński/ Jakub Stepun (KS AZS-AWF Poznań)

C4 200m viking - Kacper Stanek/ Martyna Rassak/ Nikodem Korcz/ Sandra Nowak (KS Warta Poznań)

C1 500m seniorek - Patrycja Mendelska (KS AZS-AWF Poznań)

C1 500m młodziczek - Amelia Sołtyńska (KS Posnania Poznań)

C2 500m seniorów - Bartosz MASŁOWSKI/ Kacper BUGAJSKI (KS AZS-AWF Poznań)

K2 500m juniorów mł. - Mateusz PIETRZAK/ Nicholas SCIBILIA (KS Posnania Poznań)

K2 500m młodzików - Igor Płaczek/ Szymon Szot (KS Posnania Poznań)

K4 500m juniorek mł. - Zuzanna Gościniak/ Oliwia Kubis/ Lidia Bartkowiak/ Amelia Ludwiczak (KS AZS-AWF Poznań)

K2 500m juniorów - David Appelhans / Anton Budimir (NIemcy)

K1 500m juniorek - Weronika Waligóra (KS AZS-AWF Poznań)

K1 500m młodziczek - Patrycja Gębicka (KS GPower Gorzów)

C2 500m juniorek mł. - Karolina Seydlewicz/  Amelia Sołtyńska (KS Posnania Poznań)

K1 500m seniorów - Jakub Stepun (KS AZS-AWF Poznań)

K4 500m młodzików - Dominik Dudziak/ Igor Płaczek/ Thomas Scibilia/ Szymon Szot (KS Posnania Poznań)

C2 500m juniorek - Luiza Fechner/ Aleksandra Glaeser (KS Posnania Poznań)

K1 500m seniorek - Julia Wieczorek (KS Stomil Poznań)

K2 500m juniorek mł. - Oliwia Kubis/ Lena Kosmaczewska (KS AZS-AWF Poznań)

K4 500m juniorów - Jan Ole Prager/ David Otte/ Max Langenhagen/ Richard Lange (Niemcy)

K4 500m juniorów mł. - Wiktor Pacholak/ Igor Wyszkowski/ Aleksander Woronkiewicz/ Mikołaj Rechul (KS AZS-AWF Poznań)

W klasyfikacji klubowej zwyciężył KS AZS-AWF Poznań przed KS Posnanią Poznań i KST Włókniarz Chełmża

Wszystkie wyniki

Kontakt

Wielkopolski Związek Kajakowy

  • ul. Starołęcka 36
    61-361 POZNAŃ
  • wzkaj@wp.pl
    biuro@wzkaj.poznan.pl
  • Numer konta bankowego związku
    86 1020 4027 0000 1602 1156 9524

Biuro

  • ul. Starołęcka 36
    61-361 POZNAŃ

Wyszukaj

Copyright © 2021 All Rights Reserved. Created by AiO