Mistrzowie Sportu Wielkopolski 2018

Mistrzowie Sportu Wielkopolski 2018

To już druga edycja plebiscytu Mistrzowie Sportu Wielkopolski 2018, mającego na celu docenienie najpopularniejszych sportowców, juniorów, trenerów oraz drużyn sportowych przez mieszkańców Wielkopolski.

W imieniu organizatorów (Polska Press) zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń w kategoriach seniorskich i juniorskich reprezentantów z Państwa klubu, którzy odnoszą największe sukcesy oraz są najbardziej utalentowani (można zgłaszać kilku kandydatów w obrębie jednej kategorii):

  • Najpopularniejszy sportowiec senior 2018 roku (kobiety)
  • Najpopularniejszy sportowiec senior 2018 roku (mężczyźni)
  • Najpopularniejszy sportowiec junior 2018 roku (kobiety)
  • Najpopularniejszy sportowiec junior 2018 roku (mężczyźni)
  • Najpopularniejszy trener 2018 roku

Plebiscyt zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. W pierwszym, powiatowym etapie laureaci wszystkich kategorii zostaną wybrani w każdym z wielkopolskich powiatów oraz w Poznaniu. Awansują oni do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy. Zwycięzcy etapu wojewódzkiego oprócz atrakcyjnych nagród (weekendowe pobyty SPA i vouchery wycieczkowe) otrzymają specjalne medale Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz zaproszenie dla dwóch osób na jubileuszowy, 61. BAL SPORTOWCA Głosu Wielkopolskiego - najstarszy
i najbardziej prestiżowy bal w Wielkopolsce z udziałem mistrzów sportu, władz samorządowych, dziennikarzy oraz środowisk biznesowych. Podczas balu laureaci zostaną uhonorowani razem z najlepszymi sportowcami Wielkopolski w 2018 roku.

Kompletne zgłoszenie, które powinno zawierać: imię i nazwisko, zdjęcie, adres mailowy oraz numer komórkowy kandydata bardzo prosimy wysłać na adres: plebiscyt.sport@polskapress.pl do dnia 26 listopada 2018 roku.

Szczegółowe informacje oraz aktualne wyniki plebiscytu można znaleźć na naszym serwisie internetowym www.gloswielkopolski.pl/mistrzowiesportu.