Podpisanie umowy na dofinansowanie "Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego" przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego

Podpisanie umowy na dofinansowanie "Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego" przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego

Samorząd Województwa Wielkopolskiego przyznał dofinansowanie w ramach zadań zleconych na Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego, których organizatorem jest Wielkopolski Związek Kajakowy.

       

30 sierpnia Prezes WZKaj Ireneusz Pracharczyk w obecności Pauliny Stochniałek Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego  podpisał umowę na dofinansowanie regat kajakowych "Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego", które odbędą się 9 października 2021 roku na torze regatowym Malta w Poznaniu.

Podczas regat zaplanowane są wyścigi dla wszystkich kategorii wiekowych na dystansie 500m. Jak co roku, zawodnicy będą mieli okazję  wystartować w rocznikach sezonu 2022.

Odprawa kierowników drużyn odbędzie się o godzinie 8.00 w sali audiowizualnej a pierwszy wyścig rozpocznie się nie wcześniej niż 9.30. W kategorii dzieci rozgrywane będą tylko wyścigi finałowe natomiast dla pozostałych zawodników zaplanowany system kwalifikacji to: eliminacje - finały.

Zgłoszenia przyjmowane są do 3.10.2021 roku do godziny 23:59 a panel zgłoszeń można znaleźć tu: https://pzkaj.domtel-sport.pl/ 

Więcej szczegółów organizacyjnych znajduje się w zapowiedzi: MWW 09.10.2021 - ZAPOWIEDŹ

JR