Spotkanie Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw z Prezesem PZKaj.

Spotkanie Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw z Prezesem PZKaj.

9 października 2020 roku w biurze Wielkopolskiego Związku Kajakowego odbyło się spotkanie Prezesa PZKaj., Tadeusza Wróblewskiego, z zatwierdzonym przez Zarząd PZKaj. Komitetem Organizacyjnym imprez międzynarodowych odbywających się w 2021 roku, którego na czele stanął Prezes WZKaj. Ireneusz Pracharczyk.

Po organizacyjnym sukcesie regat w 2019 roku - Mistrzostwa Europy w Parakajakarstwie oraz Puchar Świata ICF (Międzynarodowa Federacja Kajakowa) w Kajakarstwie oraz w Parakajakarstwie, Zarząd Polskiego Związku Kajakowego, kontynuując dobą współpracę z Wielkopolskim Związkiem Kajakowym, powołał Komitet Organizacyjny imprez międzynarodowych, które w 2021 roku będą rozgrywane na torze regatowym Malta w Poznaniu. W skład Komitetu wchodzą:

Ireneusz Pracharczyk – Prezes Wielkopolskiego Związku Kajakowego, powołany na Dyrektora Generalnego Komitetu Organizacyjnego,

Jolanta Rzepka – zastępca Dyrektora Generalnego Komitetu Organizacyjnego,

Agata Dziamska – wiceprezes ds. Organizacyjnych Wielkopolskiego Związku Kajakowego, wicedyrektor ds. Organizacyjnych i Dyrektor Biura.

Komitet Organizacyjny będzie miał za zadanie organizację Mistrzostw Europy Juniorów i U23 24-27 czerwca oraz Klubowych Mistrzostw Świata ICF Smoczych Łodzi 12-15 sierpnia.