Spotkanie przy kajakowym wigilijnym stole

Spotkanie przy kajakowym wigilijnym stole

Dziś, w piątek 20 grudnia w Restauracji „3 Kolory” nad poznańską Maltą odbyło się spotkanie przy kajakowym wigilijnym stole. W spotkaniu udział wzięli m.in. Prezes PZKaj Tadeusz Wróblewski, Dyrektor W. Sportu UMP Ewa Bąk, Dyrektor POSiR Łukasz Miadziołko, medaliści olimpijscy: Szymon Ziółkowski, Marta Walczykiewicz, Aneta Konieczna, Marek Łbik i Izabela Dylewska, prezesi i trenerzy wielkopolskich klubów kajakowych i ci najważniejsi, dzięki którym serce wszystkich kajakowych kibiców w ostatnim roku mocniej biło – nasi zawodnicy.

zdj. Patrycja Langner

Po przywitaniu przez prowadzących wszystkich gości glos zabrał gospodarz – Prezes WZKaj Ireneusz Pracharczyk, który podziękował wszystkim zgromadzonym za całoroczną współpracę i pogratulował trenerom i zawodnikom sukcesów. A tych w tym roku nie

zdj. Patrycja Langner

brakowało chociażby dzięki naszym seniorom: Marcie Walczykiewicz, Tomaszowi Kaczorowi i Michale Kudle, którzy wywalczyli kwalifikacje do przyszłorocznych igrzysk olimpijskich, Tokio 2020. Następnie zostały

wręczone puchary dla trzech najlepszych klubów, którymi zostały: AZS AWF Poznań, Posnania Poznań i Energetyk Poznań oraz pamiątkowe bombki dla gości specjalnych.

zdj. Patrycja Langner

Później przyszła pora na wręczenie przez Prezesa Wróblewskiego pamiątkowych medali i odznaczeń z okazji 90-lecia Polskiego Związku Kajakowego. Po odznaczeniach przyszedł czas na nagrodzenie trenerów wielkopolskich klubów i najlepszych zawodników.

zdj. Patrycja Langner

Na koniec głos zabrał Prezes Wróblewski, który podkreślił jak ważny dla PZKaj jest okręg wielkopolski.

zdj. Patrycja Langner

Po części oficjalnej wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu.

zdj. Patrycja Langner