Trening z Anetą Konieczną w Tarnowie Podgórnym

Trening z Anetą Konieczną w Tarnowie Podgórnym

24 lutego (piątek) uczniów Szkoły Podstawowej im Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym, odwiedzą znani sportowcy – olimpijczycy – skoczek wzwyż Artur Partyka dwukrotny medalista IO (brąz w Barcelonie 1992 i srebro w Atlancie 1996) oraz Robert Maćkowiak (mistrz i brązowy medalista mistrzostw świata w sztafecie 4 x 400).

Medaliści IO oraz mistrzostw świata opowiedzą o swojej sportowej drodze, o sukcesach, o porażkach, a także o tym dlaczego warto uprawiać sport. Poprowadzą też dla grupy uczniów zajęcia WF przybliżające specyfikę „królowej sportu”.

W sobotę na Tarnowskich Termach w ramach zajęć fitness odbędzie się „trening z mistrzem”, w ramach którego będzie można wylać trochę potu w towarzystwie Anety Koniecznej – trzykrotnej medalistki IO (srebro w Pekinie 2008 oraz dwa brązowe medale w Atenach 2000 i Sydney 2004), Artura Partyki oraz Roberta Maćkowiaka.

Ukoronowaniem wizyty znanych sportowców na terenie Gminy Tarnowo Podgórne, będzie I Bal Sportowca organizowany przez GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne, który odbędzie się w sobotę 25 lutego o 20.00 w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym ul. Poznańska 139.

Estradową gwiazdą wieczoru będzie Jerzy Kryszak – znany aktor i artysta kabaretowy, wielki sympatyk sportu. W balu wezmą również udział ww. sławy polskiego sportu

Jednym z głównych celów balu będzie zbieranie funduszy na pomoc w rehabilitacji Wojtka Szewczyka – zawodnika sekcji piłki nożnej GKS Tarnovia, który w 2015 roku uległ bardzo poważnemu wypadkowi i przechodzi niezwykle kosztowną rehabilitację.

Wszelkie informacje na temat Balu są dostępne na stronie GKS Tarnovia – www.gkstarnovia.pl/bal