V Regaty kajakowe o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej

V Regaty kajakowe o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej

W minioną sobotę, 14 września na rzece Warcie w Poznaniu (przy moście Rocha) ponad 150 zawodników z 8 klubów rywalizowało o 28 kompletów w ramach V Regat kajakowych o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej. Impreza odbyła się w ramach V Pikniku Poznańskich Olimpijczyków (dofinansowanego ze środków Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania). A oto medaliści poszczególnych konkurencji:

foto organizator

K1 1000m młodziczek (2005) - Zuzanna Gościniak (KS AZS-AWF Poznań)

C1 1000m młodzików (2006) - Marceli Krawiec (KS Warta Poznań)

K1 1000m dziewczynek (2007) - Mateusz Purczyński (KS AZS-AWF Poznań)

C1 1000m młodziczek (2005/06) - Patrycja Szymańska (KS Warta Poznań)

K1 1000m młodzików (2006) - Igor Płaczek (KS Posnania Poznań)

C1 500m chłopców (2008/09) - Kacper Stanek (KS Warta Poznań)

K1 1000m dziewczynek (2007) - Wiktoria Loba (KS Posnania Poznań)

C1 1000m młodzików (2005) - Kacper Grzelski (KS Posnania Poznań)

C1 500m dziewczynek (2008/09) - Amelia Sołtyńska (KS Posnania Poznań)

K1 500m dziewczynek (2008/09) - Julia Piasecka (UKS COPAL Trzcianka)

SUP 1000m - Monika Broniecka

K1 1000m młodzików (2005) - Kacper Konieczny (KS Posnania Poznań)

C1 1000m dzieci (2007) - Alex Wilga (KS Warta Poznań)

SUP 1000m - Krzysztof Mruk

T1 500m - Jan Urbański (OŚ AZS Politechniki Poznańskiej)

K1 1000m młodziczek (2006) - Justyna Przybylak (OŚ AZS Politechniki Poznańskiej)

SUP 4000m OPEN - Michał Czekoński

K1 500m chłopców (2008/09) - Jakub Dedra (UKS Zalew Jerzykowo)

T1 500m - Anna Zagórska (OŚ AZS Politechniki Poznańskiej)

K1 1000m juniorów mł. - Jan Wiśniewski (OŚ AZS Politechniki Poznańskiej)

C1 1000m OPEN, junior/ junior mł. - Weronika Szymańska (KS Warta Poznań)

T2 500m - Oskar Smektała/ Jan Urbański (OŚ AZS Politechniki Poznańskiej)

K1 1000m juniorów - Wojciech Urbański (OŚ AZS Politechniki Poznańskiej)

C1 1000m OPEN - Mateusz Cybula (KS Warta Poznań)

K1 1000m junior mł. - Matylda Kubiak (KS Warta Poznań)

T2 500m - Amelia Ludwiczak/ Zofia Kobryń (KS AZS-AWF Poznań)

K1 1000m OPEN - Jan Urbański (OŚ AZS Politechniki Poznańskiej)

Wyniki

Kontakt

Wielkopolski Związek Kajakowy

  • ul. Starołęcka 36
    61-361 POZNAŃ
  • wzkaj@wp.pl
    biuro@wzkaj.poznan.pl
  • Numer konta bankowego związku
    86 1020 4027 0000 1602 1156 9524

Biuro

  • ul. Starołęcka 36
    61-361 POZNAŃ

Wyszukaj

Copyright © 2021 All Rights Reserved. Created by AiO