Wielkopolska Gala Kajakarstwa - 22.11.2022

Wielkopolska Gala Kajakarstwa - 22.11.2022

Ireneusz Pracharczyk Prezes Wielkopolskiego Związku Kajakowego wraz z Zarządem WZKaj
serdecznie zaprasza
wszystkich nagrodzonych zawodników oraz trenerów
na 

WIELKOPOLSKĄ GALĘ KAJAKARZY

22.11.2022roku o godzinie 18.00 w sali sesyjnej
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, al. Niepodległości 34

Na Wielkopolską Galę Kajakarstwa zapraszamy również działaczy oraz rodziców.

Wielkopolski Związek Kajakowy informuje, że ilość miejsc w sali sesyjnej jest ograniczona, decyduje kolejność przybycia na sale. Dostępne będą tylko miejsca siedzące.

Lista nagrodzonych:

Lp NAZWISKO I IMIĘ KLUB
1 Balcer Mateusz UMKS ZRYW Wolsztyn
2 Chojnacka Kinga UMKS ZRYW Wolsztyn
3 Jastrząb Kacper UMKS ZRYW Wolsztyn
4 Jokiel Krzysztof UMKS ZRYW Wolsztyn
5 Kaźmierczak Mikołaj UMKS ZRYW Wolsztyn
6 Kowalska Martyna UMKS ZRYW Wolsztyn
7 Krawczyk Antoni UMKS ZRYW Wolsztyn
8 Lisiecki Wojciech UMKS ZRYW Wolsztyn
9 Liskowiak Damian UMKS ZRYW Wolsztyn
10 Lorenc Wojciech UMKS ZRYW Wolsztyn
11 Majza Mateusz UMKS ZRYW Wolsztyn
12 Małecki Jakub UMKS ZRYW Wolsztyn
13 Muka Mateusz UMKS ZRYW Wolsztyn
14 Myssak Jan UMKS ZRYW Wolsztyn
15 Nieborak  Mateusz UMKS ZRYW Wolsztyn
16 Pańczyszyn Antonina UMKS ZRYW Wolsztyn
17 Przybyła Natalia UMKS ZRYW Wolsztyn
18 Przybyła Wojciech UMKS ZRYW Wolsztyn
19 Szczepaniak Maja UMKS ZRYW Wolsztyn
20 Szczepaniak Natalia UMKS ZRYW Wolsztyn
21 Tomys Zuza UMKS ZRYW Wolsztyn
22 Tomys Zuzanna UMKS ZRYW Wolsztyn
23 Wajs Eryk UMKS ZRYW Wolsztyn
24 Derda Jakub UKS ZALEW Jerzykowo
25 Deremetko Shila UKS ZALEW Jerzykowo
26 Jędroszkowiak Zofia UKS ZALEW Jerzykowo
27 Klimkiewicz Maria UKS ZALEW Jerzykowo
28 Klimkiewicz Wiktor UKS ZALEW Jerzykowo
29 Mielcarzewicz  Antoni UKS ZALEW Jerzykowo
30 Niegolewski Stanisław UKS ZALEW Jerzykowo
31 Rurek Fabian UKS ZALEW Jerzykowo
32 Nalewajek Magda UKS COPAL Trzcianka
33 Piasecka Julia UKS COPAL Trzcianka
34 Roguska Nela UKS COPAL Trzcianka
35 Herman Sebastian UKS BŁYSKAWICA Rokietnica
36 Wardowicz Jakub UKS BŁYSKAWICA Rokietnica
37 Wawrzyniak Szymon UKS BŁYSKAWICA Rokietnica
38 Tadla Stanisław OŚ AZS Politechniki Poznańskiej
39 Tomaszewski Wojciech OŚ AZS Politechniki Poznańskiej
40 Zagórska Anna OŚ AZS Politechniki Poznańskiej
41 Antoszczyk Eryk KTW KALISZ
42 Durczak Mateusz KTW KALISZ
43 Grabowski Zbigniew KTW KALISZ
44 Hantke Krzysztof KTW KALISZ
45 Kostrzewa Bartłomiej KTW KALISZ
46 Maciołek Adam KTW KALISZ
47 Majda Ksawery KTW KALISZ
48 Mróz Jakub KTW KALISZ
49 Owczarek Bartłomiej KTW KALISZ
50 Parczyńsk Borys KTW KALISZ
51 Przybylski Mikołaj KTW KALISZ
52 Stasiak Kacper KTW KALISZ
53 Walczykiewicz Marta KTW Kalisz
54 Belina Joanna KS WARTA Poznań
55 Cybula Mateusz KS WARTA Poznań
56 Glabus  Bernadeta KS WARTA Poznań
57 Grzelkiewicz Paulina KS WARTA Poznań
58 Knosala Szymon KS WARTA Poznań
59 Knosala Szymon KS WARTA Poznań
60 Krawiec Marceli KS WARTA Poznań
61 Kubiak Matylda KS WARTA Poznań
62 Kubica Krystian KS WARTA Poznań
63 Nowacki Dominik KS WARTA Poznań
64 Nowak Sandra KS WARTA Poznań
65 Owczarz Brajan KS WARTA Poznań
66 Rassak Martyna KS WARTA Poznań
67 Rusiecki Maurycy KS WARTA Poznań
68 Stanek Kacper KS WARTA Poznań
69 Stanny Magda KS WARTA Poznań
70 Wilga Aleks KS WARTA Poznań
71 Wilga Eryk KS WARTA Poznań
72 Wróblewski Mateusz KS WARTA Poznań
73 Bashov Maksym KS POSNANIA Poznań
74 Bednarek  Antoni KS POSNANIA Poznań
75 Błajet Stanisław KS POSNANIA Poznań
76 Brzezińska Marta KS POSNANIA Poznań
77 Fechner Luiza KS POSNANIA Poznań
78 Filipczak  Kacper KS POSNANIA Poznań
79 Gałka Zuzanna KS POSNANIA Poznań
80 Garbatowska Angelika KS POSNANIA Poznań
81 Gniot Aleksandra KS POSNANIA Poznań
82 Gniot Jakub KS POSNANIA Poznań
83 Grygiel Aleksandra KS POSNANIA Poznań
84 Grygiel Szymon KS POSNANIA Poznań
85 Kołakowski Szymon KS POSNANIA Poznań
86 Konieczny Kacper KS POSNANIA Poznań
87 Kotlińska Łucja KS POSNANIA Poznań
88 Kowalski Tymoteusz KS POSNANIA Poznań
89 Kulyk Mykola KS POSNANIA Poznań
90 Lasak Paweł KS POSNANIA Poznań
91 Loba Wiktoria KS POSNANIA Poznań
92 Melnychuk Ivan KS POSNANIA Poznań
93 Miśkiewicz Wojciech KS POSNANIA Poznań
94 Nowicki Jakub KS POSNANIA Poznań
95 Oleksiienko Iwan KS POSNANIA Poznań
96 Piech Jacek KS POSNANIA Poznań
97 Pietrzak Mateusz KS POSNANIA Poznań
98 Płaczek Igor KS POSNANIA Poznań
99 Płóciennik Krzysztof KS POSNANIA Poznań
100 Prażyński Kacper KS POSNANIA Poznań
101 Puławska Małgorzata KS POSNANIA Poznań
102 Raszeja  Marcel KS POSNANIA Poznań
103 Ratajczak Kacper KS POSNANIA Poznań
104 Scibilia  Nicholas KS POSNANIA Poznań
105 Scibillia Thomas KS POSNANIA Poznań
106 Sikora Amelia KS POSNANIA Poznań
107 Sobczak Adam KS POSNANIA Poznań
108 Sobczak Szymon KS POSNANIA Poznań
109 Sołtyńska Amelia KS POSNANIA Poznań
110 Szałek Barbara KS POSNANIA Poznań
111 Szmagaj Aleks KS POSNANIA Poznań
112 Szot Szymon KS POSNANIA Poznań
113 Szuchnik Natalia KS POSNANIA Poznań
114 Szymkowiak Agata KS POSNANIA Poznań
115 Tracz Wojciech KS POSNANIA Poznań
116 Walkowiak Wiktor KS POSNANIA Poznań
117 Wawrzyniak  Jan KS POSNANIA Poznań
118 Witkowski Łukasz KS POSNANIA Poznań
119 Zakrzewicz Mikołaj KS POSNANIA Poznań
120 Zarubina Anita KS POSNANIA Poznań
121 Michalski Jakub K.S.POSNANIA Poznań
122 Naja Karolina K.S.POSNANIA Poznań
123 Nowacki Marcin K.S.POSNANIA Poznań
124 Nowaczyk Remigiusz K.S.POSNANIA Poznań
125 Seydlewicz Karolina K.S.POSNANIA Poznań
126 Weckwert Filip K.S.POSNANIA Poznań
127 Janiszewski Tomasz ENEA ENERGETYK Poznań
128 Kajdanek Jarosław ENEA ENERGETYK Poznań
129 Klemczak Oliwia ENEA ENERGETYK Poznań
130 Kulczyński Patryk ENEA ENERGETYK Poznań
131 Szorcz Jakub ENEA ENERGETYK Poznań
132 Szorcz Oliwia ENEA ENERGETYK Poznań
133 Witczak Sławomir ENEA ENERGETYK Poznań
134 Wojciechowska Natalia ENEA ENERGETYK Poznań
135 Wojciechowski Kuba ENEA ENERGETYK Poznań
136 Antos Adrianna AZS-AWF Poznań
137 Antos Ewelina AZS-AWF Poznań
138 Barniak Tomasz AZS-AWF Poznań
139 Boguś Lena AZS-AWF Poznań
140 Boguś Maja AZS-AWF Poznań
141 Chirilenco Robert AZS-AWF Poznań
142 Chirlenko Artiom AZS-AWF Poznań
143 Dorozińska Justyna AZS-AWF Poznań
144 Fijałkowska  Roksana AZS-AWF Poznań
145 Gościniak Zuzanna AZS-AWF Poznań
146 Goździewska Patrycja AZS-AWF Poznań
147 Grabianowska Adrianna AZS-AWF Poznań
148 Hejnowicz Paweł AZS-AWF Poznań
149 Hołdak Krystian AZS-AWF Poznań
150 Janiak Dawid AZS-AWF Poznań
151 Kaszuba Kacper AZS-AWF Poznań
152 Klatt Martyna AZS-AWF Poznań
153 Kowalak Agata AZS-AWF Poznań
154 Kozio Dawid AZS-AWF Poznań
155 Kozio Michalina AZS-AWF Poznań
156 Kramarenko Kyryło AZS-AWF Poznań
157 Kubis Oliwia AZS-AWF Poznań
158 Kujawa Filip AZS-AWF Poznań
159 Kujawa Piotr AZS-AWF Poznań
160 Lipiński Michał AZS-AWF Poznań
161 Ludwiczak Amelia AZS-AWF Poznań
162 Łoboziak Elżbieta AZS-AWF Poznań
163 Mańkowski Adam AZS-AWF Poznań
164 Mańkowski Jakub AZS-AWF Poznań
165 Matczak Franek AZS-AWF Poznań
166 Mendelska Patrycja AZS-AWF Poznań
167 Mermela Mikołaj AZS-AWF Poznań
168 Michalak Gracjan AZS-AWF Poznań
169 Mikołajczak Marianna AZS-AWF Poznań
170 Milińska Amelia AZS-AWF Poznań
171 Opielewicz Marcin AZS-AWF Poznań
172 Raslov Anton AZS-AWF Poznań
173 Rechul Mikołaj AZS-AWF Poznań
174 Roslov Anton AZS-AWF Poznań
175 Rzepczyński Dominik AZS-AWF Poznań
176 Sikora Julia AZS-AWF Poznań
177 Soenke Eryk AZS-AWF Poznań
178 Stepun Jakub AZS-AWF Poznań
179 Szolc Klaudia AZS-AWF Poznań
180 Szperkiewicz Katarzyna AZS-AWF Poznań
181 Szulińska Agata AZS-AWF Poznań
182 Szymańska Patrycja AZS-AWF Poznań
183 Szymczak Aleksandra AZS-AWF Poznań
184 Urbaniak Oliwia AZS-AWF Poznań
185 Waligóra Weronika AZS-AWF Poznań
186 Wisniewski Jan AZS-AWF Poznań
187 Woronkiewicz Aleksander AZS-AWF Poznań
188 Woronkiewicz Michalina AZS-AWF Poznań
189 Wower Marcel AZS-AWF Poznań
190 Wyszkowska Antonina AZS-AWF Poznań
191 Wyszkowski Igor AZS-AWF Poznań
192 Zieliński Aleksander AZS-AWF Poznań

TRENERZY

L.p. Imię i nazwisko Klub
1 Kryk Tomasz KADRA kajakarek
2 Hoppe Ryszard KADRA kajakarze
3 Ploch Marek KADRA kanadyjek
4 Bresiński Dariusz KS WARTA Poznań
5 Gluza Dawid AZS-AWF Poznań
6 Gluza Patryk AZS-AWF Poznań
7 Skrzypczak Maciej AZS-AWF Poznań
8 Witek Mateusz AZS-AWF Poznań
9 Wyszkowska Marzena AZS-AWF Poznań
10 Wyszkowski Maciej AZS-AWF Poznań
11 Wojciechowski Piotr ENEA ENERGETYK Poznań
12 Heneczkowska Ewa KS POSNANIA Poznań
13 Heneczkowski Jacek KS POSNANIA Poznań
14 Kaczmarek Adam KS POSNANIA Poznań
15 Kasprzak Maciej KS POSNANIA Poznań
16 Kasprzak Tadeusz KS POSNANIA Poznań
17 Pracharczyk Ireneusz KS POSNANIA Poznań
18 Schmidt Marek KS POSNANIA Poznań
19 Siwiński Kamil KS POSNANIA Poznań
20 Bresińska-Krawiec Ewa KS WARTA Poznań
21 Furtak Roman KS WARTA Poznań
22 Oborski Ryszard KS WARTA Poznań
23 Jackowski Radosław KTW Kalisz
24 Muller Józef KTW Kalisz
25 Rachubiński Rafał KTW Kalisz
26 Walczykiewicz Zbigniew KTW Kalisz
27 Światowiak Dagmar OŚ AZS Politechniki Poznańskiej
28 Wardowicz Małgorzata UKS BŁYSKAWICA Rokietnica
29 Kordek Marek UKS COPAL Trzcianka
30 Andrzejewski Błażej UKS Pamiątkowo
31 Preiss Tomasz UKS ZALEW Jerzykowo
32 Kubaczyk Piotr UMKS ZRYW Wolsztyn

Organizator

 

Patronat honorowy

Kontakt

Wielkopolski Związek Kajakowy

  • ul. Starołęcka 36
    61-361 POZNAŃ
  • wzkaj@wp.pl
    biuro@wzkaj.poznan.pl
  • Numer konta bankowego związku
    86 1020 4027 0000 1602 1156 9524

Biuro

  • ul. Starołęcka 36
    61-361 POZNAŃ

Wyszukaj

Copyright © 2021 All Rights Reserved. Created by AiO