WYNIKI 27. OOM - Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, Bydgoszcz 5-8 sierpnia 2021

WYNIKI 27. OOM - Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, Bydgoszcz 5-8 sierpnia 2021

Poniżej przedstawiamy wyniki 27. OOM

MPJmł Bydgoszcz 2021

Zwycięzcy:

K-1 500m Juniorów Młodszych FINAŁ A
1. LEWANDOWSKI Kasper KS Stomil Poznań 01.48.285
2. JASTRZĄB Kacper UMKS Zryw Wolsztyn 01.49.677
3. BORUCKI Alex KKW 1929 Kraków 01.51.315

K-1 1000m Juniorów Młodszych FINAŁ A
1. LEWANDOWSKI Kasper KS Stomil Poznań 03.49.860
2. BORUCKI Alex KKW 1929 Kraków 03.53.537
3. WORONKIEWICZ Aleksander KS AZS-AWF Poznań 03.55.464

K-1 5000m Juniorów Młodszych FINAŁ A
1. TROJANOWSKI Mateusz WTS Orzeł Wałcz 22.21.957
2. GRZECHNIK Kacper MKS Czechowice Dz. 22.23.384
3. ZIELIŃSKI Aleksander KS AZS-AWF Poznań 22.42.922

K-2 1000m Juniorów Młodszych FINAŁ A
1. CWZS Zawisza B-szcz 03.31.880
2. MAŃSKOWSKI Adam KS AZS-AWF Poznań 03.33.475
    WYSZKOWSKI Igor
3. UKS Kopernik B-szcz 03.34.858

K-2 5000m Juniorów Młodszych FINAŁ A
1. UKS Motława Gdańsk 20.43.582
2. OPIELEWICZ Marcin KS AZS-AWF Poznań 20.45.021
     WIŚNIEWSKI Jan
3. KST Włókniarz Chełm 21.15.014

K-4 500m Juniorów Młodszych FINAŁ A
1. MAŃKOWSKI Adam, 2005 KS AZS_AWF Poznań 01.37.602
    WYSZKOWSKI Igor, 2005
    RECHUL Mikołaj, 2005
    MERMELA Mikołaj, 2005
2. WTS Orzeł Wałcz 01.38.215
3. UKS Silvant Kajak Elbląg 01.40.070

K-4 1000m Juniorów Młodszych FINAŁ A
1. MOSM Tychy 03.22.458
2. UKS Sokolik Czernin 03.25.292
3. PŁACZEK Igor KS Posnania Poznan 03.26.888
    SZOT Szymon
    SCIBILIA Thomas
    SZYMURA Eryk

K-1 500m Juniorek Młodszych FINAŁ A
1. JASKÓLSKA Martyna UKS Kopernik B-szcz 02.04.235
2. KORPALSKA Zosia CWZS Zawisza B-szcz 02.04.618
3. GOŚCINIAK Zuzanna KS AZS-AWF Poznań 02.06.056

K-1 3000m Juniorek Młodszych
1. KORPALSKA Zofia CWZS Zawisza B-szcz 14.34.610
2. GOŚCINIAK Zuzanna KS AZS-AWF Poznań 14.36.184
3. HEWIG Dominika UKS Olimpijczyk N.Ch 14.38.795

K2 3000m Juniorek Młodszych
1. KS GPower Gorzów 13.45.090
2. LUDWICZAK Amelia KS AZS-AWF Poznań 13.52.035
    SZYMCZAK Aleksandra
3. BARTKOWIAK Lidia KS AZS-AWF Poznań 14.02.507
    MIKOŁAJCZAK Marianna

C-1 500m Juniorek Młodszych FINAŁ A
1. TARASIUK Julia SKS Cresovia Białystok 02.25.686
2. KOŃCZAL-BOHN Julia CWZS Zawisza B-szcz 02.28.613
3. SZYMAŃSKA Patrycja KS AZS-AWF Poznań 02.29.430

C-1 500 Juniorów Młodszych FINAŁ A
1. KRAWIEC Marceli, 2006 KS Warta Poznań 02.05.549
2. GRZELSKI Kacper, 2005 KS Posnania Poznań 02.07.979
3. Kuczyński Kacper, 2005 KS Wiskord Szczecin 02.09.077

C-1 1000m Juniorów Młodszych FINAŁ A
1. FLIPCZAK KACPER, 2005 KS Posnania Poznań 04.18.593
2. POKLEPA Rafał, 2006 KKS Nowa Sól 04.22.767
3. KRAWIEC Marceli, 2006 KS Warta Poznań 04.22.959

C-1 5000m Juniorów Młodszych FINAŁ A
1. FLIPCZAK KACPER KS Posnania Poznań 25.25.999
2. KUBICA Krystian KS Warta Poznań 25.55.978
3. POKLEPA Rafał KKS Nowa Sól 26.15.977

C-2 1000m Juniorów Młodszych FINAŁ A
1. MICHALAK Antoni KS Warta Poznań 04.04.382
   WOJKIEWICZ Mateusz
2. GNIOT Jakub KS Posnania Poznań 04.06.442
    SZMAGAJ Aleks
3. CWZS Zawisza B-szcz 04.08.267

C-2 500m Juniorów Młodszych FINAŁ A
1. CHIRILENCO Robert KS AZS - AWF Poznań 02.06.144
    SOENKE Eryk
2. PALMOWSKI Marcin CWZS Zawisza 02.09.442
TYMEK Kamil
3. GRZELSKI Kacepr KS Posnania Poznań 02.11.208
    SZMAGAJ Kacper

 

Punktacja drużynowa 27. OOM - Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych
1. KS AZS-AWF Poznań 130
2. CWZS Zawisza SK Bydgoszcz 87
3. KS Posnania Poznań 82
4. KS Warta Poznań 53