Wyniki 28 Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży-Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych 28-31.07.2022r.

Wyniki 28 Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży-Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych 28-31.07.2022r.

W niedzielę 31 lipca zakończyły się regaty 28 Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży-Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, Mistrzostw Polski Juniorów w kajakarstwie klasycznym, 21 Mistrzostw Polski Młodzików.
Wielkopolski Związek Kajakowy ma zaszczyt przedstawić wyniki oraz zwycięzców Regat Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży-Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.

Wyniki OOM: 28VII_WYNIKI_Poznan

K1 500m M jm - FINAŁ A
1. Alex Borucki - KKW 1929 Kraków - 1:54.23
2. Igor Płaczek - KS Posnania Poznań - 1:56.32
3. Kacper Grzechnik - MKS Czechowice-Dziedzice - 1:56.73

K1 1000m M jm - FINAŁ A
1. Alex Borucki - KKW 1929 Kraków - 3:53.65
2. Mateusz Kubalski - KS GPower Gorzów - 3:54.15
3. Mikołaj Kot - UKS Silvant Kajak Elbląg - 3:59.69

K1 5000m M jm - FINAŁ
1. Mateusz Kubalski - KS GPower Gorzów - 22:05.98
2. Karol Szczepanek - MOSM Tychy - 22:47.10
3. Jakub Łopata - KS Admira Grzów - 22:59.79

K2 500m M jm - FINAŁ A
1.Kacper Grzechnik, Maksim Podshyvalov - MKS Czechowice-Dziedzice - 1:46.13
2. Norbert Midloch, Piotr Szymczak - KS Admira Gorzów - 1:46,36
3. Michał Matwiejczuk, Jakub Mińczuk - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - 1:47.55

K2 100m M jm - FINAŁ A
1. Davyd Luin, Maksym Podshyvalov - MKS Czechowice-Dziedzice - 3:36.76
2. Norbert Midloch, Piotr Szymczak - KS Admira Gorzów - 3:37.21
3. Jakub Kalinowski, Szymon Orczykowski - UKS Kopernik Bydgoszcz - 3:42.62

K2 5000m M jm - FINAŁ
1. Jakub Grabowski, Karol Wyrwicz - UKS Motława Gdańsk - 20.47.72
2. Michał Matwiejczuk, Jakub Mińczuk - UKS Koszałek Opałek Węgorzewo - 21:01.95
3.  Antoni Kołodziejczuk, Aleksy Krystek - KK Jezioro Tarnobrzeg - 21:16.83

K4 500m M jm - FINAŁ
1. Davyd Lupin, Patryk Stanoch, Sviatoslav Verkhola, Denys Yarovenko - MKS Czechowice-Dziedzice - 1:40.75
2. Jakub Garbacki, Tymoteusz Dzwonkowski, Olgierd Iwaszczyn, Karol Wyrwicz - UKS Motaława Gdańsk - 1:42.26
3. Antoni Bednarek, Szymon Szot, Thomas Scibilia, Jak Wawrzyniak - KS Poznania Poznań - 1:43.75

K4 100m M jm - FINAŁ
1. Krystian Kurczewski, Igor Osiński, Maciej Michnik, Tymoteusz Sobczak - UKS Kopernik Bydgoszcz - 3:31.12
2. Filip Kujawa, Mateusz Nieborak, Jak Myssak, Wojciech Przybyła - UMKS Zryw Wolsztyn - 3:31.22
3. Jakub Małecki, Krzysztof Płóciennik, Marcel Raszeja, Mateusz Muka - KS Posnania Poznań - 3:33.98

K1 500m K jm - FINAŁ A
1. Zofia Więcławska - KST Włókniarz Chełmża - 2:03.24
2. Dominika Zimnoch - UKS Dojlidy Białystok - 2:04.44
3. Julia Kot - UKS Silvant Kajak Elbląg - 2:04.80

K1 3000m K jm - FINAŁ
1. Jilia Kot - UKS Silvant Kajak Elbląg - 14:09.73
Dominika Zimnoch - UKS Dojlidy Białystok - 14:28.53
3. Otylia Błażejczak - KK Jezioro Tarnobrzeg - 14:41.43

K2 500m K jm - FINAŁ A
1. Zofia Węcławska, Klaudia Górzyńska - KST Włókniarz Chełmża - 2:01.65
2. Wiktoria Loba, Natalia Szuchniek - KS Posnania Poznań - 2:02.09
3. Sofia Mihulowa, Sara Święcicka - UKS Motława Gdańsk - 2:06.62

K2 3000m K jm - FINAŁ
1. Sara Święcicka, Sofia Mihulowa - UKS Motława Gdańsk - 14:00.15
2. Wiktoria Piasecka, Maja Kaczmarek - CWZS Zawisza Bydgoszcz - 14:00.69
3. Julia Firganek, Elvira Mykhailova - MKS Czechowice-Dziedzice - 14:19.50

K4 500m K jm - FINAŁ
1.Zuzanna Borowiak, Maja Kaczmarek, Martyna Malak, Wiktoria Piasecka - CWZS Zawisza Bydgoszcz - 1:56.88
2.Maria Kotlarska, Karolina Barszczewska, Natalia Skowrońska, Milena Wysocka - AKS Sparta Augustów - 2:01.65
3.Roksana Fijałkowska, Adrianna Grabianowska, Marianna Mikołajczak, Michalina Woronkiewicz - KS AZS-AWF Poznań - 2:04.01

C1 500m M jm - FINAŁ A
1. Marceli Krawiec - KS Warta Poznań - 2:12.46
2. Ivan Oleksiienko - KS Posnania Poznań - 2:17.97
3. Krystian Kubica - KS Warta Poznań - 2:20.11

C1 1000m M jm - FINAŁ A
1. Rafał Poklepa - KKS Nowa Sól - 4:21.60
2. Marceli Krawiec - KS Warta Poznań - 4:27.86
3. Maciej Suprun - UKS Dojlidy Białystok - 4:32.32

C1 5000m M jm - FINAŁ
1. Rafał Poklepa - KKS Nowa Sól - 25:24.84
2. Mateusz Gehrke - UKS Kopernik Bydgoszcz - 26:32.55
3. Alex Wilga - KS Warta Poznań - 26:44.47

C2 500m M jm - FINAŁ
1. Aleks Szmagaj, Ivan Oleksiienko - KS Posnania Poznań - 2:06.03
2. Bartosz Nowak, Maciej Suprun - UKS Dojlidy Białystok - 2:10.23
3. Ivan Serhiichuk, Maksym Shkurupskyi - OKSW Olsztyn - 2:11.40

C2 1000m M jm - FINAŁ
1. Kamil Tymek, Marcin Palmowski - CWZS Zawisza Bydgoszcz - 4:15.86
2. Tymoteusz KOwalski, Paweł Lasak - KS Posnania Poznań - 4:27.50
3. Alan Szymański, Krystian Żurawski - WTS Astoria Bydgoszcz - 4:31.34

C2 5000m M jm - FINAŁ
1. Dawid Krysiak, Marcin Palmowski - CWZS Zawisza Bydgoszcz - 24.59.95
2. Alan Szymański, Krystian Żurawski - WTS Astoria Bydgoszcz - 25.18.01
3. Sebastian Jasiński, Karol Sadowski - KS AZS-AWF Gorzów - 27:01.13

C1 500m K jm - FINAŁ A
1. Julia Kończal-Bohn - CWZS Zawisza Bydgoszcz - 2:28.56
2. Amelia Sołtyńska - KS Posnania Poznań - 2:30.22
3. Liliana Mątwicka - OKSW Olsztyn - 2:31.65

C2 500m K jm - FINAŁ
1. Liliana Mątwicka, Albina Yakobchuk - OKSW Olsztyn - 2:28.59
2. Amelia Marcinkowska, Maja Rużanowska - WTS Orzeł Wałcz - 2:37.73
3. Magdalena Żdanuk, Zuzanna Charabin - SKS Cresovia Białystok - 2:51.71

C1 3000m K jm - FINAŁ
1. Julia Kończal-Bohn - CWZS Zawisza Bydgoszcz - 17:20.05
2. Albina Yakobchuk - OKSW Olsztyn - 17:55.60
3. Agata Kowalak - KS AZS-AWF Poznań - 17:59.31

PUNKTACJA KLUBOWA:
1. KS Posnania Poznań  110 punktów
2. CWZS Zawisza Bydgoszcz  81 punktów
3. MKS Czechowice-Dziedzice  68 punktów

punktacja jmł

Kontakt

Wielkopolski Związek Kajakowy

  • ul. Starołęcka 36
    61-361 POZNAŃ
  • wzkaj@wp.pl
    biuro@wzkaj.poznan.pl
  • Numer konta bankowego związku
    86 1020 4027 0000 1602 1156 9524

Biuro

  • ul. Starołęcka 36
    61-361 POZNAŃ

Wyszukaj

Copyright © 2021 All Rights Reserved. Created by AiO