Wyniki konsultacji jesiennych juniorów

Wyniki konsultacji jesiennych juniorów

W miniony weekend ponad 400 juniorów wystartowało w jesiennych konsultacjach w kajakarstwie, które odbyły się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu. Celem konsultacji było sprawdzenie i określenie poziomu sprawności wszechstronnej i specjalnej w tym okresie oraz wyselekcjonowanie dwustu zawodników i zawodniczek, którzy zostaną powołani na koszt PZKaj na 1 Puchar Polski – Zawody Konsultacyjne Juniorów, planowanych w terminie 21-22.04.2018 r., ponadto: ustalenie kadry narodowej juniorów i kadetów (zgodnie z obowiązującym regulaminem), wyłonienie zwycięzców 5PP-ZKJ (końcowy wynik). Na wodzie zawodnicy musieli zmierzyć się z dystansem na 2000 i 1000 metrów. Najlepiej w tej rywalizacji poradzili sobie:

źródło Polski Związek Kajakowy, zdj. Beata Sokołowska-Kulesza

Kajakarze:

  • woda juniorzy - Jakub Żukowski – Olimpia Elbląg
  • woda juniorzy młodsi – Bartosz Hałas (AZS AWF Poznań)
  • bieg 30m juniorzy - Damian Michalak (KKS Nowa Sól)
  • bieg 30m juniorzy młodsi - Jakub Kozieł (Admira Gorzów WLKP)
  • bieg 1500m juniorzy - Damian Michak (KKS Nowa Sól)
  • bieg 1500m juniorzy młodsi - Emil Czepe (Orzeł Wałcz)
  • poręcze i drążek juniorzy - Jakub Żukowski (Olimpia Elbląg)
  • poręcze i drążek juniorzy młodsi - Szymon Klonowski (AZS AWF Poznań)
  • pływanie juniorzy - Wojciech Majewski (Rzeszowski Klub Kajakowy)
  • pływanie juniorzy młodsi - Emil Czepe (Orzeł Wałcz)
  • rzut piłką juniorzy - Daniel Cedrowski (MKS - MOS Wrocław)
  • rzut piłką juniorzy młodsi - Adrian Zychowicz (G'Power Gorzów WLKP)
  • siła/ moc juniorzy - Bartosz Grabowski (Włókniarz Chełmża)
  • siła/ moc juniorzy młodsi - Szymon Klonowski (AZS AWF Poznań)
  • siła/ praca juniorzy - Stanisław Szafraniec (Posnania Poznań)
  • siła/ praca juniorzy młodsi - Emil Czepe (Orzeł Wałcz)
  • wyniki ogólne juniorzy - Hubert Nowaczyk (Zawisza Bydgoszcz)
  • wyniki ogólne juniorzy młodsi - Emil Czepe (Orzeł Wałcz)

Kanadyjkarze:

  • juniorzy – Adrian Kłos (Astoria Bydgoszcz)
  • juniorzy młodsi – Szymon Szczepaniak (AZS AWF Poznań)
  • bieg 30m juniorzy - Kamil Kukuła (AZS AWF Poznań)
  • bieg 30m juniorzy młodsi - Sebastian Korol (Cresovia Białystok)
  • bieg 1500m juniorzy - Krystian Wiśniewski (AZS AWF Poznan)
  • bieg 1500m juniorzy młodsi - Gracjan Michalak (KKS Nowa Sól)
  • poręcze i drążek juniorzy - Paweł Domiński (AZS AWF Poznań)
  • poręcze i drążek juniorzy młodsi - Aleksy Datoń (Nadwiślan Kraków)
  • pływanie juniorzy - Adrian Kłos (Astoria Bydgoszcz)
  • pływanie juniorzy młodsi - Dominik Macewicz (Zawisza Bydgoszcz)
  • rzut piłką juniorzy - Jakub Wojciechowski (UKS Koszałek Węgorzewo)
  • rzut piłką juniorzy młodsi - Kamil Mikołajewski (Zawisza Bydgoszcz)
  • Siła/ moc juniorzy - Paweł Domiński (AZS AWF Poznań)
  • Siła/ moc juniorzy młodsi - Aleksy Datoń (Nadwiślan Kraków)
  • siła/ praca juniorzy - Grzegorz Ludwiczak (Warta Poznań)
  • siła/ praca juniorzy młodsi - Igor Stasik (AZS AWF Poznań)
  • wyniki ogólne juniorzy - Adrian Kłos (Astoria Bydgoszcz)
  • wyniki ogólne juniorzy młodsi - Igor Stasik (AZS AWF Poznań)

Kanadyjkarki:

  • juniorki – Julia Walczak (OKSW Olsztyn)
  • juniorek młodszych – Amelia Braun (Zawisza Bydgoszcz)
  • bieg 30m juniorki - Ewelina Antos (AZS AWF Poznań)
  • bieg 30m juniorki młodsze - Aleksandra Gleaser (Posnania Poznań)
  • bieg 1500m juniorki - Paulina Gęściak (Zawisza Bydgoszcz)
  • bieg 1500m juniorki - Klaudia Michałowska (Zawisza Bydgoszcz)
  • poręcze i drążek juniorek - Ewelina Antos (AZS AWF Poznań)
  • poręcze i drążek juniorek młodszych - Klaudia Trzcińska (UPKS Poncio Lidzbark)
  • pływanie juniorki - Julia Marucha (MOSM Tychy)
  • pływanie juniorki młodsze - Klaudia Trzcińska (UPKS Poncio Lidzbark)
  • rzut piłką juniorek - Aleksandra Jacewicz (OTK Opole)
  • rzut piłką juniorek młodszych - Aleksandra Glaeser (Posnania Poznań)
  • siła/ moc juniorki - Julia Walczak (OKSW Olsztyn)
  • siła/ moc juniorki młodsze - Amelia Braun Zzawisza Bydgoszcz)
  • siła/ praca juniorki - Adrianna Antos (AZS AWF Poznań)
  • siła/ praca juniorki młodsze - Amelia Braun (Zawisza Bydgoszcz)
  • wyniki ogólne juniorki - Julia Walczak (OKSW Olsztyn)
  • wyniki ogólne juniorki młodsze - Amelia Braun (Zawisza Bydgoszcz)

Kajakarki

  • juniorki – Julia wieczorek (Stomil Poznań)
  • juniorki młodsze – Patrycja Szewczyk (UKS Olimpijczyk Nowe Chechło)
  • bieg 30m juniorki - Sandra Ostrowska (UKS Motława Gdańsk)
  • bieg 30m juniorki młodsze - Anna Mielnik (MOSM Tychy)
  • bieg 1500m juniorki - Sandra Ostrowska (UKS Motława Gdańsk)
  • bieg 1500m juniorki - Magdalena Szczęsna (Jezioro Tarnobrzeg)
  • poręcze i drążek juniorek - Julia Olszewska (Piast Agrochem Człuchów)
  • poręcze i drążek juniorek młodszych - Patrycja Szewczyk (UKS Olimpijczyk Nowe Chechło)
  • pływanie juniorki - Agata Zielińska (Fala Lublin)
  • pływanie juniorki młodsze - Emilia Pinna (MOSM Tychy)
  • rzut piłką juniorek - Patrycja Lebioda (UKS Kajak Trzcianka)
  • rzut piłką juniorek młodszych - Oliwia Troka (astoria Bydgoszcz)
  • siła/ moc juniorki -  Julia Olszewska (Piast Agrochem Człuchów)
  • siła/ moc juniorki młodsze - Anna Mielnik (MOSM Tychy)
  • siła/ praca juniorki - Julia Wieczorek (Stomil Poznań)
  • siła/ praca juniorki młodsze - Emilia Pinna (MOSM Tychy)
  • wyniki ogólne juniorki- Sandra Ostrowska (UKS Motława Gdańsk)
  • wyniki ogólne juniorkimłodsze - Anna Mielnik (MOSM Tychy)

Wyniki - Woda 2000m

Wyniki - Woda 1000m

Wyniki - Woda - Całość

Wyniki bieg 30m

Wyniki bieg 1500m

Wyniki poręcze i drążek

Wyniki pływanie

Wyniki rzut piłką

Wyniki siła/moc

Wyniki siła/ praca

Wyniki ogólne